Hynek

Hynka (zneu)využíváme jako firemního fotografa, z každý akce tak máme hromadu parádních fotek, díky kterejm nezapomeneme ani na to, co bychom třeba chtěli, že. 😊 Je to taky nadšený cyklista, jako není úplně snadný s ním držet krok (kolo).


Na čem maká v práci

Hynek je členem našeho aplikačního týmu. Vyvíjí a následně aplikuje nový funkce ve Webnode editoru. Mimo jiné vytvořil samostatný vývojový prostředí pro design tým a lokalizace, které teďka budeme převádět do cloudu. 

Pomocí Raspberry pi a dockeru napsal appky, které nám zobrazují data o uživatelích v reálným čase. To znamená, že všichni v kanclu můžou vidět, odkud se uživatelé právě registrují, jaký je jejich aktuální počet nebo který šablony jsou zrovna nejpopulárnější v jednotlivých zemích a v čase (no né, že bychom to měli úplně čas sledovat 😊).  

Jak Hynka vidí ostatní

Hynek je takovej náš firemní dinosaurus. S Webnodem už to táhne skoro 20 let a pro lepší orientaci ho nováčkům ve firmě znázorňujeme jako fosílii. 😊 Je tady vlastně tak strašně dlouho, že už doslova ugriloval náš historicky první server! 

Elán teda ale rozhodně neztratil a má ho na rozdávání. Jak sám říká, rád se podělí o hromadu svejch zkušeností.  

  

Hynkovo focení na tuhle kampaň


Vedle Hynka je pro tebe volná židle

Hledáme vývojáře pro aplikační tým. Mrkni na detail nový pozice.